Aké kurzy ponúkame?

Je tu možnosť absolvovať osobitný výcvik, rozširujúci kurz z A1 - A2 alebo z A2 - A bez záverečnej skúšky. Je to možné po dvoch rokoch praxe a absolvovaní výcviku napr. na motocyki A1 na A2. Takisto kurz rozširujúci z A2 na A bez záverečnej skúšky.

Čiastky je možné uhradiť aj na splátky a to bez navýšenia.

Ako prebieha kurz?

Prihlášku do autoškoly si môžete stiahnuť z našej web stránky (obojstranne vytlačiť). Dáte si ju potvrdiť lekárom, sledujte či Vám tam dal 5 pečiatok. To polícia kontroluje, aby ste tam nemuseli chodiť dvakrát. Keď máte spôsobilosť na žiadosti potvrdenú, zavolajte a dohodneme si začiatok.
Kurz začína s teoretickou prípravou a neskôr pokračuje praktickým výcvikom. Oboznámenie s vozidlom, trenažér, autocvičisko a na konic praktické jazdy v cestnej premávke. V priebehu kurzu si potrebujete urobiť zdravotnú prípravu. Buď priamo na Červenom kríži alebo vám na požiadanie zabezpečí kurz prvej pomoci autoškola. Po absolvovaní teoretickej a praktickej prípravy, autoškola prihlási žiaka na skúšky. Termín skúšky určuje dopravný inšpektorát v danom okrese. Štát vyžaduje od žiaka poplatok vo forme : 33€ kolok sk. B (16,5€ kolok sk. A,A1,A2).
Záverečná skúška pozostáva z troch častí:

  • 1, test
  • 2, autocvičisko
  • 3, riadenie vozidla v cestnej premávke